Aktualności w Kei.pl

Nowe promocje od czerwca w ofercie Kei.pl


Promocja: "Domena za 1 złoty" Skorzystaj z naszej nowej promocji. Już dzisiaj przy zakupie jednego z naszych pakietów hostingowych Biuro Extra, Biuro Pro oraz Lider na okres 6 lub 24 miesięcy, a także jeden z pakietów e-Biznesowych, Aztec i Luna na okres 3, 6 lub 24 miesięcy, mają Państwo możliwość nabycia domeny za symboliczną złotówkę. Podejmij właściwą decyzję. Zamów jedną z usług, i zarejestruj Twoją domenę zanim zrobi to konkurencja.
Promocja: "Szczęśliwa 13-tka" Teraz zamawiając dowolną platformę e-Biznes w abonamencie rocznym, otrzymujesz 13 miesiąc gratis. Dodatkowo dostajesz od nas domenę za 1zł Zamów teraz i korzystaj z możliwości jakie dają Ci profesjonalne platformy e-Biznesowe Aztec oraz Luna. Testuj przez 14 dni zupełnie za darmo i ciesz się elastycznymi rozwiązaniami dostosowanymi do Twoich potrzeb.
Promocja: "Tniemy ceny na pół" Sprawdź jak tniemy ceny zakupu pakietów hostingowych. Wszystkie ceny obniżamy w promocji o 50%. Teraz za jedynie 150 zł rocznie możesz stać się właścicielem Biura Extra. Biuro Pro to wydatek 200 zł rocznie, a Lider w promocji to zaledwie 300 zł za rok. W promocji otrzymują Państwo niezawodny hosting w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo w prezencie do każdego pakietu domena za jeden złoty.
NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.