Aktualności w Kei.pl

Nowość w Centrum rabatów: pakiety reklamowe w serwisie Zumi.pl


Centrum rabatów wzbogaciło się o kolejną, atrakcyjną zniżkę. Pakiety promocji online w serwisie Zumi.pl - bo o nich mowa - już teraz możesz zamówić 30% taniej. Pakiety Zumi.pl pozwolą Ci zaistnieć w sieci! W zależności od wybranej opcji możesz otrzymać mailing reklamowy, wyróżnioną stronę w Zumi.pl, kampanię w Google Adwords, reklamę wizerunkową, a nawet działania w największych serwisach społecznościowych. Zastanawiasz się co zrobić, aby skorzystać z oferty? To proste! Zamów i opłać przynajmniej jedną usługę: domenę, pakiet hostingowy, platformę e-biznes, serwer dedykowany lub certyfikat SSL. Jesteś już naszym Klientem i posiadasz opłaconą jedną z wyżej wymienionych usług? Zaloguj się do Panelu Klienta, kliknij w odnośnik Centrum rabatów, a następnie wygeneruj kod uprawniający Cię do otrzymania zniżki. Szczegóły promocji znajdziesz tutaj.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.