Aktualności w Kei.pl

Pozytywny e-commerce w Kei.pl


Branża e-commerce stanowi szczególne wyzwanie dla każdej firmy hostingowej, a my zdecydowanie lubimy wyzwania. Z tego powodu zawsze cieszy nas moment, w którym możemy powitać w gronie naszych klientów kolejny pozytywny e-handel.

Sklepy internetowe stają się coraz bardziej popularne wśród polskich nabywców, zwłaszcza jeśli mają na siebie konkretny pomysł. Przykładem jednej z takich marek jest Macaroni Tomato – sklep utrzymywany od niedawna na naszych serwerach. Mieliście okazję poznać go bliżej? Tworzy go dwoje ludzi z pasją, którzy potrafią odmienić modę męską na tysiąc różnych sposobów.

Ich główne motto jest bardzo proste – „nie ma stylu bez wygody, nie ma wygody bez dobrze skrojonego ubrania”. W tym jednym zdaniu zawiera się zarówno misja firmy, jak i charakter produktów, które sprzedają. W sklepie znajdującym się pod adresem www.macaronitomato.com znajdziecie szeroką ofertę mody męskiej, która dedykowana jest głównie świadomym siebie mężczyznom. Asortyment jest dosyć zróżnicowany, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę szeroką gamę ciekawych dodatków.

Mamy nadzieję, że Macaroni Tomato będzie stopniowo zwiększać obciążenie CPU na naszych serwerach, przyciągając na swoją stronę WWW coraz większe grono odbiorców. Sobie życzymy natomiast jeszcze więcej wyzwań w postaci stałego powiększania grupy e-commerce w Centrum Danych Kei.pl.

 

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.