Aktualności w Kei.pl

Pozytywny e-commerce w Kei.pl


Branża e-commerce stanowi szczególne wyzwanie dla każdej firmy hostingowej, a my zdecydowanie lubimy wyzwania. Z tego powodu zawsze cieszy nas moment, w którym możemy powitać w gronie naszych klientów kolejny pozytywny e-handel.

Sklepy internetowe stają się coraz bardziej popularne wśród polskich nabywców, zwłaszcza jeśli mają na siebie konkretny pomysł. Przykładem jednej z takich marek jest Macaroni Tomato – sklep utrzymywany od niedawna na naszych serwerach. Mieliście okazję poznać go bliżej? Tworzy go dwoje ludzi z pasją, którzy potrafią odmienić modę męską na tysiąc różnych sposobów.

Ich główne motto jest bardzo proste – „nie ma stylu bez wygody, nie ma wygody bez dobrze skrojonego ubrania”. W tym jednym zdaniu zawiera się zarówno misja firmy, jak i charakter produktów, które sprzedają. W sklepie znajdującym się pod adresem www.macaronitomato.com znajdziecie szeroką ofertę mody męskiej, która dedykowana jest głównie świadomym siebie mężczyznom. Asortyment jest dosyć zróżnicowany, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę szeroką gamę ciekawych dodatków.

Mamy nadzieję, że Macaroni Tomato będzie stopniowo zwiększać obciążenie CPU na naszych serwerach, przyciągając na swoją stronę WWW coraz większe grono odbiorców. Sobie życzymy natomiast jeszcze więcej wyzwań w postaci stałego powiększania grupy e-commerce w Centrum Danych Kei.pl.

 

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.