Aktualności w Kei.pl

Wzbogaciliśmy ofertę o certyfikaty SSL


Certyfikaty SSL Od września nasza oferta została poszerzona o Certyfikaty SSL. Wzbogacenie oferty było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z polskim wystawcą certyfikatów - CERTUM (Unizeto Technologies). Wraz z wprowadzeniem nowej usługi przygotowaliśmy dla Was promocję cenową na wybrane Certyfikaty SSL. W ofercie Kei.pl znalazły się certyfikaty Commercial SSL (DV), Trusted SSL (OV) oraz Premium EV SSL. Dodatkowo możecie skorzystać z certyfikatów Wildcard oraz Multidomain. Oferowane certyfikaty wyróżnia wysoka rozpoznawalność przez przeglądarki, pomoc techniczna w języku polskim, a także gwarancje finansowe nawet do 750 tys. zł. Certyfikat Wildcard umożliwia zabezpieczenie jednej domeny oraz dowolnej liczby subdomen w ramach tej domeny. Jeden certyfikat w wersji Multidomain pozwala zabezpieczyć do 10 różnych domen internetowych. Wprowadzenie tak szerokiej oferty sprawia, że mogą z niej skorzystać zarówno małe sklepy internetowe, jak i duże witryny biznesowe oraz klienci potrzebujący zaawansowanych rozwiązań. "Wprowadzenie Certyfikatów SSL do oferty Kei.pl to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania klientów. Wprowadzenie nowych usług do oferty Kei.pl jest także efektem dynamicznej realizacji strategii rozwoju firmy." - komentuje Grzegorz Pawelec, Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl. CERTUM, obecne na światowym rynku od 15 lat, jest jednym z największych urzędów certyfikacyjnych w Środkowej Europie. Swoje usługi świadczy zgodnie ze światowym standardem WebTrustSM/TM, który stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu zabezpieczeń. Wydawane przez CERTUM certyfikaty cieszą się uznaniem w skali globalnej, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. "Cieszymy się, że nasze certyfikaty SSL trafiły do oferty błyskawicznie rozwijającej się firmy hostingowej jaką jest Kei.pl. Dzięki temu coraz więcej polskich stron internetowych będzie mogło w odpowiedni sposób chronić dane swoich klientów przed cyberprzestępcami" - mówi Tomasz Litarowicz, Dyrektor Obszaru, Unizeto Technologies. Certyfikaty SSL to przede wszystkim gwarancja poufności przesyłanych drogą elektroniczną danych, a także potwierdzenie wiarygodności stron internetowych. Obecnie stosowanie Certyfikatów SSL staje się standardem. Jest zalecane przez GIODO i stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transmisji danych osobowych. Ofertę certyfikatów SSL możesz poznać tutaj.
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.