Aktualności w Kei.pl

Wzbogaciliśmy ofertę o certyfikaty SSL


Certyfikaty SSL Od września nasza oferta została poszerzona o Certyfikaty SSL. Wzbogacenie oferty było możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z polskim wystawcą certyfikatów - CERTUM (Unizeto Technologies). Wraz z wprowadzeniem nowej usługi przygotowaliśmy dla Was promocję cenową na wybrane Certyfikaty SSL. W ofercie Kei.pl znalazły się certyfikaty Commercial SSL (DV), Trusted SSL (OV) oraz Premium EV SSL. Dodatkowo możecie skorzystać z certyfikatów Wildcard oraz Multidomain. Oferowane certyfikaty wyróżnia wysoka rozpoznawalność przez przeglądarki, pomoc techniczna w języku polskim, a także gwarancje finansowe nawet do 750 tys. zł. Certyfikat Wildcard umożliwia zabezpieczenie jednej domeny oraz dowolnej liczby subdomen w ramach tej domeny. Jeden certyfikat w wersji Multidomain pozwala zabezpieczyć do 10 różnych domen internetowych. Wprowadzenie tak szerokiej oferty sprawia, że mogą z niej skorzystać zarówno małe sklepy internetowe, jak i duże witryny biznesowe oraz klienci potrzebujący zaawansowanych rozwiązań. "Wprowadzenie Certyfikatów SSL do oferty Kei.pl to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania klientów. Wprowadzenie nowych usług do oferty Kei.pl jest także efektem dynamicznej realizacji strategii rozwoju firmy." - komentuje Grzegorz Pawelec, Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl. CERTUM, obecne na światowym rynku od 15 lat, jest jednym z największych urzędów certyfikacyjnych w Środkowej Europie. Swoje usługi świadczy zgodnie ze światowym standardem WebTrustSM/TM, który stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu zabezpieczeń. Wydawane przez CERTUM certyfikaty cieszą się uznaniem w skali globalnej, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. "Cieszymy się, że nasze certyfikaty SSL trafiły do oferty błyskawicznie rozwijającej się firmy hostingowej jaką jest Kei.pl. Dzięki temu coraz więcej polskich stron internetowych będzie mogło w odpowiedni sposób chronić dane swoich klientów przed cyberprzestępcami" - mówi Tomasz Litarowicz, Dyrektor Obszaru, Unizeto Technologies. Certyfikaty SSL to przede wszystkim gwarancja poufności przesyłanych drogą elektroniczną danych, a także potwierdzenie wiarygodności stron internetowych. Obecnie stosowanie Certyfikatów SSL staje się standardem. Jest zalecane przez GIODO i stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transmisji danych osobowych. Ofertę certyfikatów SSL możesz poznać tutaj.
NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.