Aktualności w Kei.pl

Zupełnie nowe możliwości w zarządzaniu usługami!


Miło nam Państwa poinformować o rozszerzeniu możliwości serwerów Kei.pl o nowe funkcjonalności. Dzięki najnowszej wersji oprogramowania Webas uzyskają Państwo jeszcze większą swobodę i możliwości w zarządzaniu usługami. I. Zmiany w głównym programie administracyjnym (użytkownik: admin): 1. Konfiguracja opcji dodawania domen do panelu z poziomu konta FTP. 2. Konfiguracja opcji dodawania domen do DNS z poziomu konta FTP. 3. Zmiana zasad limitowania powierzchni. 4. Zmiana zasad limitowania domen i sudbomen dla kont FTP. 5. Konfiguracja możliwości rejestracji domen z panelu (tylko serwery z Atomic). 6. Zmiany w sposobie dodawania adresów do white i blacklisty. 7. Możliwość zmiany adresów do programów administracyjnych (webas, poczta). II. Nowe możliwości w panelu administracyjnym dla Klienta końcowego (pojedyncze konto FTP) to: 1. Możliwość automatycznego i nadzorowanego dodawania domen do konta ftp. 2. Możliwość dodawania domen do DNS przez właściciela konta ftp. 3. Możliwość samodzielnego podziału powierzchni pomiędzy pocztę, a WWW. 4. Możliwość zgłaszania domen do rejestacji (tylko serwery z Atomic). 5. Opcja "Przypomnij hasło" w przypadku jego zagubienia (dla konta admin na wszystkich platformach, dla pozostałych kont FTP wyłącznie na platformach z Atomic).
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.