fbpx
Wiedza dedykowana Tobie

Kei.pl partnerem #e-biznes festiwal 2017

28 listopada 2017

E-biznes festiwal już za nami! Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia. To otwarta, w pełni darmowa konferencja poświęcona zagadnieniom z obszaru IT, marketingu internetowego oraz nowych mediów. 7 edycja wydarzenia cieszyła się ogromną popularnością i przyciągnęła rzeszę chętnych do pogłębienia swojej wiedzy z zakresu wykorzystania analityki w działaniach marketingowych.

W trakcie konferencji poruszone zostały kwestie:

  • wdrożenia analityki w firmie analiza i optymalizacja działań
  • zwiększenie sprzedaży w e-commerce przy wykorzystaniu analizy danych
  • nowe technologie w działaniach marketingowych

 

Analityka na dużym ekranie

 

e-bizbnes

Anna Kreisner z digitalkod w prezentacji pt. Technologiczne ograniczenia digitalu

Krystian Kucharski z PromoTraffic prezentuje CASE STUDY: Jak zwiększyliśmy przychody z e-commerce o 750% przy 18% mniejszych kosztach dla marki Puccini?

Pełna agenda festiwalu dostępna pod adresem: www.ebzinesfest.pl

e-biznes festiwal

Panel dyskusyjny – Rola analityki internetowej w sprzedaży (e-commerce) i rozwoju produktów.

 W debacie eksperckiej udział wzięli  Marcin Cichoń (Digital Hill), Antoni Leniek (Silvermedia), Łukasz Regulski (Allani), Grzegorz Sadłoń (Proofly) całość został poprowadzona przez Szymona Słowika za Takaoto.

Tegoroczna edycja obfitowała w inspirujące prezentacje prowadzone przez doświadczonych specjalistów z branży. Wysoki poziom merytoryczny przygotowanych wystąpień to okazja dla młodych e-marketerów do poszerzenia wiedzy i podpatrzenia praktycznych wskazówek, które z powodzeniem można wdrażać we własne strategie marketingowe. Na scenie #e-biznes festiwalu w krakowskim Multikinie zaprezentowali się eksperci z różnych dziecin, pokazując siłę analityki internetowej na przykładzie własnych doświadczeń i prowadzonych biznesów.

e-bzines festiwal

 

Andrzej Ogonowski z SMSAPI o fenomenie Black Friday w prezentacji pt. SMS’s not dead, nie wierzysz?

e-biznes festiwal Kei.pl

E-biznes festiwal. Zmieniamy spojrzenie na marketing 

 

Mateusz Muryjas uczula na najczęstsze błędy popełniane przez marketerów i przedstawicieli firm

 

Warto pamiętać, że oprócz merytorycznych prezentacji i dawki wiedzy festiwal jest okazją do nawiązania nowych, wartościowych relacji biznesowych. Organizatorzy zadbali o integrację wszystkich uczestników. Przerwy kawowe oraz wieczorne spotkanie pozwoliło podtrzymać pozytywną atmosferę całego wydarzenia. Pełna sala i zadowolenie uczestników zachęcają do obecności w kolejnej edycji festiwalu.

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa!