Domena .SOCIAL

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .SOCIAL – podstawowe informacje

Domena .SOCIAL właściwa dla stron, których głównym założeniem jest komunikacja międzyludzka. Taka końcówka świetnie sprawdzi się w przypadku platform będących miejscem do dyskusji w sieci. Końcówka .SOCIAL nie jest objęta żadnymi dodatkowymi wymaganiami. Rejestracja jest otwarta dla każdego, może być wybierana przez osoby prywatne, firmy i stowarzyszenia.

Dlaczego warto wybrać domenę .SOCIAL?

Wykorzystanie mediów społecznościowych w promowaniu działalności firm jest już stałą praktyką. Marketing skupiony na obustronnych relacjach z klientami przynosi efekty sprzedażowe, dlatego końcówka .SOCIAL jest chętnie wykorzystywana przez firmy, kontaktujące się z klientami za pośrednictwem sieci. Taka końcówka ma duży potencjał. Jest łatwa do zapamiętania i gwarantuje rozpoznawalność. To idealne rozszerzenie dla osób chcących zbudować społeczność online i zgromadzić grupę odbiorców wokół danego tematu.

Dla kogo domena .SOCIAL?

Końcówka sprawdzi się w przypadku:

  • strony fundacji i stowarzyszenia,
  • portali społecznościowych,
  • strony forum dyskusyjnego,
  • witryny zrzeszające fanów danego tematu (motoryzacji, muzyki, miasta),
  • agencji reklamowych i interaktywnych.

Interesują cię inne domeny? Sprawdź .co.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.

Wybierając adres WWW pamiętaj, że warto w nazwie posiadać frazy kluczowe, charakterystyczne dla działalności danej firmy.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.