Kupiłem Certyfikat SSL - weryfikacja domeny certyfikatu


Jeśli zakupiłeś nowy Certyfikat SSL lub odnowienie Certyfikatu w ramach usług Kei.pl, koniecznie przeczytaj informacje zawarte w tym artykule.

 

 1. W pierwszej kolejności upewnij się że znasz adres e-mail który podałeś podczas generowania CSR oraz posiadasz klucz prywatny który zostały wygenerowany również podczas procesu generowania żądania certyfikatu. Więcej informacji na temat generowania CSR znajdziesz tutaj.
 2. Zanim otrzymasz certyfikat, musisz potwierdzić własność domeny do której przypisany jest certyfikat.

  Pierwsze potwierdzenie polega na użyciu linku potwierdzającego który dotrze do Ciebie na adres który ustaliłeś podczas generowania kodu CSR. Takie konto pocztowe może przyjmować nazwy:
  admin, administrator, webmaster, hostmaster oraz postmaster i musi działać obrębie Twojej domeny.

 3. Kolejne potwierdzenie dotyczy przypisanie domeny do Twojego serwera w Kei.pl

  Potwierdzenie przypisania domeny do Twojego serwera w Kei.pl polega na dodanie wpisu w rekordzie TXT Twojej domeny. Wiadomość z wartością rekordu który będziesz musiał dodać zostanie wysłane na główny autoryzowany adres e-mail który ustaliłeś w ramach swojego konta w Kei.pl.

  Aby dodać rekord TXT przejdź do panelu WebAs do zakładki Usługi > DNS > Rekordy, wybierz z listy rozwijanej swoją domenę i kliknij opcję "NOWY REKORD".
  Pole "Rekord" pozostaw puste w polu "Wartość" wpisz kod który otrzymałeś w mailu i kliknij opcje "ZAPISZ FORMULARZ".  Po dodaniu rekordu odczekaj 1 godzinę i kliknij w link potwierdzający który jest dołączony do wiadomość e-mail z kodem.  Jeśli nie możesz wykonać potwierdzenia za pomocą rekordu TXT, skontaktuj się z nami.
  Udostępnimy Ci alternatywną formę potwierdzania przypisania domeny do hostingu. 4. Po wykonaniu wszystkich potwierdzeń, na adres e-mail który podałeś podczas generowania klucz CSR, zostanie wysłana informacja jak pobrać Certyfikat.
 5. Jeśli chcesz poznać szczegóły jak zainstalować Certyfikat SSL w ramach serwera wykupionego w Kei.pl kliknij tutaj.

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Co to jest certyfikat Multi Wildcard SSL?
Co to jest certyfikat Multidomain SSL?
Co to jest certyfikat SSL Wildcard?
Certyfikaty SSL - co oferujemy
NASZE ATUTY
 • 21 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi RODO
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.