Pobierz poradnik Jak technicznie przygotować stronę do wzmożonego ruchu?

Dowiedz się jak przygotować stronę do wzmożonego ruchu.

Skorzystaj z praktycznych wskazówek i podnieś wydajność swojej platformy.

  • Popraw czas ładowania strony
  • Zadbaj o ciągłość pracy serwera
  • Zwiększ bezpieczeństwo swojej strony
  • Poznaj możliwości skalowania ruchu

Wypełnij formularz kontaktowy
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Dowiedz się więcej o usłudze Serwer+  

Serwer VPS - dedykowana infrastrktura IT dla Ciebie

Serwer VPS oparty o technologię chmurową to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swój biznes. Startujesz z projektem i zakładasz rozwój jego struktur? Serwer VPS jest rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz zwiększać zasoby bez konieczności migracji. Wdrażając nową usługę zdecydowaliśmy o udostepnieniu 2 linii produktu, dzięki temu możesz wybrać pomiędzy serwerem z dostępem do konta root, a serwerem zarządzanym. Dołożyliśmy wszelkich starań aby serwer VPS spełniał oczekiwania jak największej grupy klientów o zróżnicowanych potrzebach.

Serwer+ to klastry wysokiej dostępności, wydajny storage, wielopoziomowa redundancja i szybkie połączenia. Korzystając z infrastruktury Centrum Danych Kei.pl, klient oprócz nowoczesnej technologii zyskuje także wsparcie techniczne najlepszych specjalistów z branży. Linia Premium i wybór opcji Zarządzany pozwoli Ci wykorzystac wiedzę naszych pracowników. To oni zajmą się pełną adrministracją serwera. W opcji Premium jest dostępna także wycena indywidualna, która pozwala na wybór optymalnego dla Ciebie rozwiązania. Stwórz własną dedykowaną infrastruktrę IT dla swojego projektu.

Serwer VPS - w zasadzie co to takiego?

Serwer VPS to młodszy brat serwera dedykowanego. Użytkownik otrzymuje do swojej dyspozycji część zasobów fizycznej maszyny fizycznej - tzw. wirtualny serwer prywatny. Jest to rozwiązanie dedykowane specjalistom, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z zakresu rozwiązań serwerowych. Użytkując serwer VPS samodzielnie decydujesz o instalowanym oprogramowaniu oraz zajmujesz się jego instalacją i aktualizacją.  

Jak działają serwery wirtualne?

Serwer VPS to serwer wirtualny wydzielony z serwera dedykowanego. Specjalne oprogramowanie do wirtualizacji pozwala na pełną emulację fizycznej maszyny. Dedykowana infrastruktura IT spełni twoje oczekiwania.

Różnica polega na tym, że w obrębie jednego serwera fizycznego można stworzyć wiele serwerów VPS. To oznacza, że pojedynczy użytkownik nie dostaje do dyspozycji całych zasobów serwera fizycznego. Pamięć RAM, moc obliczeniowa procesora i powierzchnia dyskowa są dzielone z innymi użytkownikami serwerów VPS. Zasoby są rozdzielane optymalnie dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu żaden z nich nie może obciążyć maszyny kosztem pozostałych użytkowników. Serwery VPS pozwalają zatem na utrzymywanie bardziej wymagających projektów niż hosting współdzielony.  

A może zarządzany serwer wirtualny?

Jeśli Twoje przedsięwzięcie dynamicznie się rozwija i szukasz skalowalnej usługi hostingowej warto zwrócić uwagę na zarządzane serwery wirtualne. Decydując się na to rozwiązanie oprócz zasobów (takich jak powierzchnia dyskowa, moc procesora czy transfer danych) otrzymasz wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanych administratorów.

Moc serwera VPS i łatwość obsługi w jednym

Zarządzane serwery wirtualne wyposażone są w intuicyjny panel zarządzania Webas. To dzięki jego nieustannemu rozwojowi z możliwości serwera VPS może bez przeszkód korzystać każdy. Nawet osoba, której obce są tajniki zaawansowanych rozwiązań technologicznych.