Słownik pojęć IT

Słownik pojęć IT

Poznaj pojęcia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć świat IT i hostingu. Ponad 40 prostych definicji - od "alias pocztowy" po "zasoby on-demand".

WordPress

WordPress to najczęściej wybierany CMS na świecie. W oparciu o niego powstała niemal połowa istniejących stron internetowych. WordPress jest doceniany przez użytkowników ze względu na prostotę, intuicyjność i łatwość zarządzania. Ze względu na charakter open source, WordPress może być rozwijany i udoskonalany na potrzeby konkretnych, indywidualnych projektów.

Wybierając WordPress pamiętaj, aby w pełni wykorzystać jego potencjał, poprzez dobór odpowiedniego serwera. Standardowy hosting, owszem spełni minimalne wymagania stawianie WordPressowi (PHP w wersji 7.4 lub nowszej, MySQL w wersji 5.6 lub nowszej bądź MariaDB w wersji 10.1 lub nowszej, obsługa HTTPS), ale nie skupia się na wydajności.
Wydajność, czas wczytywania i ładowania się strony, odciążenie serwera to czynniki, które zapewni pełną wydajność naszej www. W ofercie Kei.pl znajdziesz serwer VPS w wersji z administracją i root.

Poczytaj więcej na naszym blogu

Znajdź interesujący Cię artykuł

Wybierz kategorię