Wiedza dedykowana Tobie
serwery dedykowane

4xK – serwer dedykowany w 4 krokach

19 lipca 2018

Serwery dedykowane to oferta kierowana przede wszystkim do wymagającej grupy Klientów. Decydując się na tego typu usługę w Kei.pl stajesz przed wyborem pomiędzy systemem zarządzanym przez naszych administratorów, a typem Root – w którym rola administratora jest w Twoich rękach. Do której grupy należysz? Jeśli nie odpowiedziałeś sobie jeszcze na to pytanie, chętnie podpowiemy Ci, która z wersji jest najlepszym wyborem dla Twojego biznesu. Czym różni się serwer dedykowany root od zarządzanego?


Dedykowane wymagającym Klientom

Serwer zarządzany to usługa skonfigurowanego systemu wraz z naszymi autorskimi panelami. Serwer jest gotowy do pracy z Twoimi danymi od chwili aktywacji. Wersja Admin to gwarancja pełnej opieki i wsparcia ze strony administratorów. W cenie klient otrzymuje wsparcie techniczne 24/h i opiekę nad serwerową infrastrukturą. W każdej chwili może zgłosić problem i zlecić pracę na serwerze. Najczęściej użytkownicy wybierają wygodne rozwiązania i wolą opłacić dodatkowe koszty administrowania. Jeśli nie posiadasz umiejętności samodzielnego administrowania, nie musisz rezygnować z opcji serwerów dedykowanych – wybierz serwer dedykowany w wersji Admin.


Niezależność – dostępna dla nielicznych?

Dla doświadczonych użytkowników wariant serwera dedykowanego w wersji Root to brak ograniczeń i swoboda w działaniu. Może to opcja odpowiednia dla kogoś takiego jak Ty? W myśl zasady: Zbędna pomoc przeszkodą w drodze do własnego rozwoju – sam możesz zadbać o swój serwer. Dostępne uprawnienia pozwolą w pełni kontrolować maszynę. Po Twojej stronie będzie leżeć wybór i instalacja systemu operacyjnego, w którym uzyskujesz dostęp do wszystkich poleceń swojego systemu. Samodzielnie decydujesz o rodzajach i wersjach swoich usług i aplikacji, masz również pełną swobodę w zarządzaniu uprawnieniami swoich użytkowników.


4xK – 4 kroki do Twojej niezależności

Wybór dedykowanego serwera to na pierwszy rzut oka bardzo złożony proces. Jednak w szybkim podjęciu decyzji pomogą 4 proste kroki. Kalkuluj, konfiguruj i kontroluj w Kei.pl.


Kalkuluj

Po pierwsze, zacznij od przeanalizowania specyfiki swojej działalności. Samodzielne zarządzanie serwerem wymaga umiejętności na wielu poziomach (implementacji, adinistracji, obsługi oprogramowania). Decyzję o wyborze powinna poprzedzać dokładna analiza kosztów. Kosztorys wymaga odpowiedzi na pytanie: jak wyceniamy dodatkową pracę przeznaczoną na administrowanie serwerem? Wartość czasu poświęconego na monitorowanie maszyny warto porównać z propozycją cenową dla serwerów zarządzanych.

                                                           Znasz swoje możliwości – wybierz najlepiej.


Konfiguruj

Potrzebujesz niestandardowego oprogramowania? Nie chcesz rezygnować ze sprawdzonego panelu administracyjnego? Dostęp do konta Root daje szansę na pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Serwery tego typu sprawdzają się w przypadku, gdy realizowany w sieci projekt wymaga specyficznych rozwiązań. Samodzielna instalacja oprogramowania pozwala na duża dowolność i możliwość wyboru poza dostępnym standardem.

 


Kontroluj

Zależy Ci na pełnej kontroli systemu operacyjnego? Jeśli samodzielnie śledzisz i instalujesz poprawki bezpieczeństwa, wybierając serwer dedykowany Root nie musisz z tego rezygnować. Dostosujesz maszynę do wymagań swojego projektu.

 


w Kei.pl

Rozumiemy, że wysoka specjalizacja = wysokie wymagania, dlatego przygotowaliśmy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Z nami możesz bezpłatnie testować serwery w ciągu 7 dni, bez zobowiązań. Zamówienia testu serwera dedykowanego FX1 możesz dokonać za pośrednictwem naszej strony. Aby otrzymać dostęp wybierz odpowiedni dla siebie serwer na stronie:www.kei.pl/serwery-dedykowane i kliknij „Testuj za darmo przez 7 dni”. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie po otrzymaniu zgłoszenia. Serwery z linii FX1 dostępne są od ręki. Możesz z nich korzystać już po godzinie od momentu dopełnienia wszelkich formalności.


Pełna kontrola nad panelem i sprzętem

Z kontem Root posiadasz pełną kontrolę nad panelem i sprzętem. Ta swoboda niesie ze sobą dodatkową odpowiedzialność. Posiadając serwer dedykowany z dostępem do konta Root będziesz odpowiadać za działanie systemu, aplikacji, za wszelkie kopie zapasowe oraz aktualizacje bezpieczeństwa. Musisz także monitorować wiele aspektów działania samej maszyny. Współpraca z zaufaną firmą hostingową to najlepsze wsparcie dla Twoich działań. Dostawca zadba o utrzymanie pełnej sprawności sprzętu, połączenie z siecią internetową, a także o udostępnienie przestrzeni dyskowej. Dzięki sprawdzonej marce będziesz mógł bez przeszkód korzystać z zasobów na własnych warunkach. Kei.pl zapewnia:

  • Repozytorium sprzętu klienta
  • Łącza internetowe od 6 dostawców
  • Wygodną i bezpieczną lokalizację
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa
  • Dopracowany system zasilania awaryjnego

serwer dedykowany kei


Najlepsza architektura sprzętowa

Wybierając Serwery Root w Kei.pl możesz liczyć na doradztwo sprzętowe. Po dostarczeniu potrzebnych danych nasi specjaliści przeanalizują dane i estymację ruchu na Twojej stronie, a następnie pomogą w wybraniu optymalnych rozwiązań. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie stworzyć najlepszą architekturę sprzętową dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

serwer dedykowany Kei

Z kontem Root możesz zainstalować dowolny system operacyjny – w przypadku ewentualnych wątpliwości, zgłoś się do naszych specjalistów. Zespół Kei.pl doradzi i udzieli wskazówek również w kwestii samego procesu instalacji. Wybierając między wersją Root i Admin pamiętaj, że możesz decydować również o wyborze dysku twardego.


Serwer dedykowany z dyskami SSD

W obsłudze sklepów internetowych, baz danych i serwerów cache sprawdzi się serwer dedykowany z dyskami SSD. To rozwiązanie idealne dla projektów, w których najistotniejsza jest szybkość dostępu. Nowoczesna technologia zapisu danych, wykorzystuje pamięć flash i wyraźnie skraca czas ładowania strony. Dyski Intel z serii Data Center zapisują i odczytują dane z prędkością ponad 500 MB/s. Dzięki temu losowy dostęp do danych jest 3000 razy krótszy niż mrugnięcie okiem (0.1 ms).

Skorzystaj z profesjonalnego centrum danych i zapracuj na rozwój swojego biznesu. Twoje działania wymagają instalowania niestandardowych aplikacji? Potrzebujesz systemu niedostępnego w standardowej ofercie dostawcy? Serwer Root jest dla Ciebie. Migrując do Kei.pl nie tracisz swojej niezależności. My ufamy Twoim umiejętnościom, Ty zaufaj mocy naszych maszyn. Sprawdź aktualną ofertę serwerów dedykowanych: www.kei.pl/serwery-dedykowane

Odpowiedzialna za komunikację marek premium. Od 6 lat pasjonuje się marketingiem treści, analizując jego wpływ na zakupowe zachowania konsumentów. W Kei.pl odpowiada za zarządzanie projektami związanymi z content marketingiem. Miłośniczka reklamy natywnej i metodyki SCRUM.
4xK – serwer dedykowany w 4 krokach
5 (100%) 10 głosów