POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .AC? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .AC

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.AC
169.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .AC - podstawowe informacje

Domena .AC to domena narodowa przypisana do Wyspy Wniebowstąpienia. Rejestracja domeny .AC jest otwarta, dlatego może z niej skorzystać każdy, kto ma pomysł na ciekawy adres z tą końcówką. Rozszerzenie .AC często stosuje się jako skrót od branży, w której działa dana firma. W Polsce domeny.AC są kojarzone z ubezpieczeniami AutoCasco.

DLA KOGO DOMENA .AC?

Domena .AC jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Wysp Wniebowstąpienia. Dzięki otwartej rejestracji dla wszystkich można ją wykorzystać kreatywnie jako skrót od branży, w której działa firma.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.HOLIDAY Więcej
.INFO Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Rejestracja domeny .AC jest otwarta dla wszystkich ? osób prywatnych, firm i organizacji.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .AC  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .AC?

Domena .AC to narodowa domena Wyspy Wniebowstąpienia (inaczej Wyspy Św. Heleny) - mieszczącej się na Oceanie Atlantyckim, na zachód od Afryki. Rejestracja domeny .AC jest dostępna dla wszystkich i bez żadnych ograniczeń. 

Dla kogo domena .AC?

Domena .AC dedykowana jest wszystkim planującycm otworzyć działalność na terenie Wyspy Wniebowstąpienia, ale także dla jej zwolenników, chcących prowadzić blog dotyczący temtejszej kultury, historii i turystyki. Ponadto ze względu na koncówkę .AC jest świetnym pomysłem na nazwę dla strony internetowej z branży ubepieczneiowej. W Polsce skrót AC kojarzony jest z ubezpieczeniem AutoCasco.