Rozwiń globalny biznes z domeną .COM

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .COM – podstawowe informacje

Domena .COM należy do grupy domen globalnych podkreślających międzynarodowy charakter działalności firmy. Wybierając idealny adres internetowy strony warto pamiętać, że Domena .COM jest jedną z pierwszych domen najwyższego poziomu i cieszy się największym zainteresowaniem w sieci. W tym miejscu warto zaznaczyć, że wśród nowych domen jest to .xyz. Domenę tę wybierają największe firmy działające na całym świecie i te, które kierują swoją ofertę do odbiorców ze Stanów Zjednoczonych. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich. Sprawdź jak wybrać odpowiedni adres internetowy i dlaczego warto zwrócić uwage na domeny zagraniczne.

Dla kogo domena .COM?

Dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu firmy, organizacji, projektu o zasięgu międzynarodowym. Końcówka .COM jest rozszerzeniem rozpoznawalnym na całym świecie, co pozwala na zebranie dużego ruchu na stronie. Domena .COM kojarzy się z największymi markami, odpowiedni adres internetowy podkreśla prestiż firmy w oczach odbiorcy.

Dlaczego warto wybrać domenę .com?

Dlaczego domeny zagraniczne cieszą się dużą popularnością? Domeny .COM dzięki swojej rozpoznawalności mają nieograniczony potencjał. Końcówka .COM jest kojarzona jako skrót od słowa commercial. To skojarzenie powoduje, że jest odpowiednim rozszerzeniem dla każdego biznesu, szczególnie jako adres główny marki. Znajdź odpowiedni adres internetowy dla Twojej witryny i zdobywaj klientów.

Czy wiesz, że

Łącznie jest zarejestrowanych ponad 125,8 miliona domen w rejestrze domeny .COM.

Pierwszy adres w domenie .COM zarejestrowano w marcu 1985 roku.

Praktyczne porady

Domena .COM podkreśla globalne działanie firmy na całym świecie.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Domena .COM to dobry wybór, gdy chcesz trafić do odbiorców ze Stanów Zjednoczonych. W tym kraju domena .COM jest powszechnie używanym rozszerzeniem.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.