Domena .ONLINE

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .ONLINE – podstawowe informacje

Domena .ONLINE jest dobra dla każdej działalności w sieci. Jeśli prowadzisz biznes lokalnie i planujesz rozpocząć sprzedaż w Internecie, wybierz domenę TwojSklep.online. Nazwa sklepu z odpowiednią końcówką dokładnie odzwierciedli, co kryje się pod tym adresem. Domena .ONLINE należy do grupy nowych domen. Wybierając ją podkreślasz profil działalności firmy. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowo powstałych firm, jak i dla tych dłużej działających. Warto dodać, że wśród tej kategorii prym wiedzie .xyz. Końcówka .ONLINE pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają wizerunek marki. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .ONLINE?

Końcówka nadaje się dla:

  • wszystkich firm oferujących usługi online,
  • sklepów internetowych,
  • osób prowadzących blogi i fora,
  • osób prowadzących serwis o nowinkach w sieci.

Praktyczne porady

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.