POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BE
39.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BE - podstawowe informacje

Domena .BE to domena narodowa przypisana Belgii. Rejestracja domeny .BE jest otwarta dla wszystkich. Dzięki temu końcówkę .BE można wykorzystać kreatywnie do tworzenia ciekawych adresów WWW, zachęcających internautów do kliknięcia.

DLA KOGO DOMENA .BE?

Domena .BE jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Belgii. Jest idealna dla przedsiębiorców oferujących usługi na terenie tego kraju, w językach niemieckim, niderlandzkim oraz francuskim. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .BE?

Domena .BE zyskała popularność ze względu na możliwości jej szerokiego zastosowania. Stworzone z nią adresy WWW, zachęcają odbiorców do podjęcia działania i wejścia na stronę. Domena .BE jest m.in. wykorzystywana przez kanał YouTube do skrócenia standardowego adresu: youtu.be.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.DE Więcej
.NL Więcej
.PL Więcej
.XYZ Więcej
.FR Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestracja domeny .BE jest otwarta dla wszystkich.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Wybierając adres WWW pamiętaj, aby był krótki i łatwy do zapamiętania.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BE  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .BE?

Domena .BE to domena narodowa Belgii. Jej rejestracja jest dostępna dla wszystkich i bez żadnych ograniczeń. Jest administrowana od 2000 roku. Dzięki tej ciekawej końcówce, można tworzyć kreatywne nazwy stron WWW.

Dlaczego wybrać domenę .BE?

Domena .BE jest bardzo atrakcyjną końcówką dla osób planujących działalność na terenie Królestwa Niderlandów. Oprócz tego może z niej skorzystać autor bloga, opisującego kulturę, zwyczaje, kuchnię lub turystykę Belgii oraz całego regionu.