POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BE
39.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BE - podstawowe informacje

Domena .BE to domena narodowa przypisana Belgii. Rejestracja domeny .BE jest otwarta dla wszystkich. Dzięki temu końcówkę .BE można wykorzystać kreatywnie do tworzenia ciekawych adresów WWW, zachęcających internautów do kliknięcia.

DLA KOGO DOMENA .BE?

Domena .BE jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Belgii. Jest idealna dla przedsiębiorców oferujących usługi na terenie tego kraju, w językach niemieckim, niderlandzkim oraz francuskim. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .BE?

Domena .BE zyskała popularność ze względu na możliwości jej szerokiego zastosowania. Stworzone z nią adresy WWW, zachęcają odbiorców do podjęcia działania i wejścia na stronę. Domena .BE jest m.in. wykorzystywana przez kanał YouTube do skrócenia standardowego adresu: youtu.be.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.DE Więcej
.NL Więcej
.PL Więcej
.XYZ Więcej
.FR Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestracja domeny .BE jest otwarta dla wszystkich.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Wybierając adres WWW pamiętaj, aby był krótki i łatwy do zapamiętania.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BE  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .BE?

Domena .BE to domena narodowa Belgii. Jej rejestracja jest dostępna dla wszystkich i bez żadnych ograniczeń. Jest administrowana od 2000 roku. Dzięki tej ciekawej końcówce, można tworzyć kreatywne nazwy stron WWW.

Dlaczego wybrać domenę .BE?

Domena .BE jest bardzo atrakcyjną końcówką dla osób planujących działalność na terenie Królestwa Niderlandów. Oprócz tego może z niej skorzystać autor bloga, opisującego kulturę, zwyczaje, kuchnię lub turystykę Belgii oraz całego regionu.