POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .CC? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .CC

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.CC
79.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .CC - podstawowe informacje

Domena .CC to domena narodowa przypisana Wyspom Kokosowym. Jej rejestracja jest otwarta dla wszystkich. Często jest rozwijana jako skrót od creative commons oraz catholic church. Bywa też używana przez kluby rowerowe jako skrót od cycling club.

DLA KOGO DOMENA .CC?

Domena .CC jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Wysp Kokosowych. Jednak znacznie częściej stosuje się ją jako ciekawą końcówkę branżową. Promowana jest jako drugie .COM, z racji podobieństwa skrótu, a także jako skrót od wielu branż.  

DLACZEDO WARTO WYBRAC DOMENĘ .CC?

Domena .CC daje szerokie możliwości na stworzenie ciekawego adresu WWW. Często stosuje się ją do tworzenia adresów z nazwą marki, a rozszerzenie traktowane jest jako skrót od branży, w której działa dany podmiot.  

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
.XYZ Więcej
.CO Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestracja domeny .CC jest otwarta dla wszystkich, bez żadnych restrykcji. 

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .CC  

Domena .CC – co warto wiedzieć?

Rejestracja domeny .CC jest dostępna dla wszystkich. To także szansa na stworzenie kreatywnej nazwy i większy wybór wśród dostępnych możliwości. Chwytliwa końcówka jest szansą na dotarcie do większej grupy międzynarodowych odbiorców. Rozszerzenie .CC podkreśli innowacyjność Twojej firmy.

Kogo może zainteresować domena .CC?

Domena .CC jest ciekawą alternatywą dla domeny .CO. Końcówka .CC pozwoli wyróżnić się Twojej stronie www pośród konkurencji. Jako domena z grupy nowych domen słuzy do tworzenia ciekawych i częśto inspirujących adresów www, które zachęcają odbiorcó do kliknięcia.