POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .CLICK? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .CLICK

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.CLICK
39.00 zł
49.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .CLICK - podstawowe informacje

Domena .CLICK to prosta końcówka z wieloma znaczeniami. Może być dostosowana do internetowej działalności niemal każdej z branż. Pamiętajmy, że obecnie e-biznes znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju, a w jego obrębie działa wiele konkurencyjnych firm. Jak skutecznie wyróżnić się na tym tle? Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij chwytliwą końcówką.

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENĘ .CLICK?

.CLICK kojarzony z naciśnięciem myszki, to rozszerzenie które jednoznacznie wskazuje na internetowy profil działalności. Planujesz poszerzyć swoje funkcjonowanie w sieci? Domena .CLICK pomoże w nawigowaniu potencjalnych klientów. Końcówka wskazuje, że użytkownik pod danym adresem odnajdzie tematykę związaną z przestrzenią online. Taka domena może posłużyć  jako chwytliwy adres dla kampanii promocyjnej, wspierającej wizerunek marki. Dzięki domenie .CLICK firmy oraz sieci społecznościowe mogą zostać zauważone przez użytkowników i dotrzeć do potencjalnych klientów. Niepowtarzalna, łatwa w zapamiętaniu domena to jeden klik do Twojego sukcesu.

DLA KOGO DOMENA .CLICK?

To idealna końcówka dla wszelkich projektów uwzględniających rozwiązania online. Witryny z tą domeną sprawdzą się dla stron WWW:

firm oferujących usługi online

blogów tematycznych z obszaru Social Media

programistów, webdeveloperów

organizacji charytatywnych

stron z grami online

agencji reklamowych i interaktywnych

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EXPRESS Więcej
.DOWNLOAD Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.TOP Więcej
.WEBSITE Więcej
.XYZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Staraj się wybrać adres strony WWW tak, aby był krótki i prosty do zapamiętania.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .CLICK  

Rejestracja domeny .CLICK jest otwarta dla wszystkich.