POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .CLICK? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .CLICK

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.CLICK
39.00 zł
49.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .CLICK - podstawowe informacje

Domena .CLICK to prosta końcówka z wieloma znaczeniami. Może być dostosowana do internetowej działalności niemal każdej z branż. Pamiętajmy, że obecnie e-biznes znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju, a w jego obrębie działa wiele konkurencyjnych firm. Jak skutecznie wyróżnić się na tym tle? Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij chwytliwą końcówką.

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENĘ .CLICK?

.CLICK kojarzony z naciśnięciem myszki, to rozszerzenie które jednoznacznie wskazuje na internetowy profil działalności. Planujesz poszerzyć swoje funkcjonowanie w sieci? Domena .CLICK pomoże w nawigowaniu potencjalnych klientów. Końcówka wskazuje, że użytkownik pod danym adresem odnajdzie tematykę związaną z przestrzenią online. Taka domena może posłużyć  jako chwytliwy adres dla kampanii promocyjnej, wspierającej wizerunek marki. Dzięki domenie .CLICK firmy oraz sieci społecznościowe mogą zostać zauważone przez użytkowników i dotrzeć do potencjalnych klientów. Niepowtarzalna, łatwa w zapamiętaniu domena to jeden klik do Twojego sukcesu.

DLA KOGO DOMENA .CLICK?

To idealna końcówka dla wszelkich projektów uwzględniających rozwiązania online. Witryny z tą domeną sprawdzą się dla stron WWW:

firm oferujących usługi online

blogów tematycznych z obszaru Social Media

programistów, webdeveloperów

organizacji charytatywnych

stron z grami online

agencji reklamowych i interaktywnych

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EXPRESS Więcej
.DOWNLOAD Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.TOP Więcej
.WEBSITE Więcej
.XYZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Staraj się wybrać adres strony WWW tak, aby był krótki i prosty do zapamiętania.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .CLICK  

Rejestracja domeny .CLICK jest otwarta dla wszystkich.