POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .EVENTS? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .EVENTS

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.EVENTS
129.00 zł
149.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .EVENTS - podstawowe informacje

Domena .EVENTS ? podstawowe informacje

Domena .EVENTS może być wykorzystana na potrzeby różnych branż, do promocji wydarzeń. W kategorii ?wydarzenia? możemy zawrzeć: wyprzedaż, wystawę, imprezę charytatywną, zbiórkę świąteczną, koncert,  konferencję.  Końcówka .EVENTS jest regularnie wykorzystywana przez czołowych organizatorów imprez i menagerów gwiazd. Końcówką z powodzeniem posługują się także firmy, w promocji branżowych wydarzeń oraz indywidualni użytkownicy.

Domena łatwa do zapamiętania, to duży potencjał dla stworzenia kreatywnej nazwy. Końcówka .EVENTS gwarantuje dużą rozpoznawalność. Taka końcówka sprawdzi się w organizacji wydarzeń o międzynarodowym zasięgu, będzie czytelna dla odbiorców z każdego kręgu kulturowego.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się w promocji eventów. Końcówka .EVENTS to świetna alternatywa zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających o ugruntowanej pozycji. To szansa dla startujących firm na wyróżnienie się dzięki unikalnej nazwie. Liderzy rynku wykorzystują domenę .EVENTS do przeprowadzenia dodatkowych kampanii. 

 

DLA KOGO DOMENA .EVENTS?

Rozszerzenie może być wykorzystywane przez:

firmy zajmujące się organizacją imprez,

stron z aktualnościami o wydarzeniach w mieście,

firmy cateringowe,

kluby muzyczne, puby. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.FASHION Więcej
.CLUB Więcej
.CITY Więcej
.COM Więcej
.EU Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Rejestracja domeny .EVENTS jest otwarta dla wszystkich.