POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .FASHION? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .FASHION

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.FASHION
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .FASHION - podstawowe informacje

Branża odzieżowa to niezwykle konkurencyjne środowisko, w którym wygląd Twojej witryny ma niemałe znaczenie. Wśród oferowanych domen w Kei.pl mamy rozwiązanie idealnie dopasowane do specyfiki i potrzeb Twojego projektu. Domena .FASHION nie tylko wyróżni Twój serwis, ale pozwoli przebić się w gąszczu innych projektów tej branży.

Domena .FASHION należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy. Wybierając adres nazwamarki.fashion przekazujesz odbiorcy jakich informacji może się spodziewać po kliknięciu w link.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .FASHION pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

DLA KOGO DOMENA .FASHION?

To idealna domena dla wszelkich projektów dotyczących branży odzieżowej, obuwniczej, projektowej.

Rozwiązanie przygotowane dla blogów modowych czy serwisów dotyczących projektowania mody.

Witryny z tą końcówką domenową doskonale sprawdzą się dla wszelkich stron WWW. Zarówno sklepów ze sprzedażą online, jak i poradników dotyczących branży fashion.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CENTER Więcej
.SHOP Więcej
.AGENCY Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.CENTER Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .FASHION  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .FASHION?

Domena .FASHION to końcówka należąca do grupy nowych domen, która podkreśla, że zajmujesz sie tematyką modową. Jeśli jesteś blogerem/vlogerem modowym to adres z końcówką .FASHION na pewno wyróżni Twoją stronę w wynikach wyszukiwarki. 

Dlaczego warto zarejestrować domenę .FASHION?

Adres z końcówką .FASHION daje wiele możliwości. Możesz go zastosować jako głowny adres witryny a także do dodatkowych akcji marketingowych. Świetnie sprawdzi się do kampanii promocyjno-reklamowej Twojej marki z branży modowej bądź do stworzenia dodatkowej platformy promującej Twoje usługi: blog, poradnik, strona z filmami lub tutorialami. Domena .FASHION jest idealna dla blogerów szukających kreatywnego adresu WWW.