POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .FLOWERS? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .FLOWERS

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.FLOWERS
119.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .FLOWERS - podstawowe informacje

Rozszerzenie wykorzystywane przez firmy związane z działalnością florystyczną. To popularne rozwiązanie, które pomaga na kreowaniu unikalnego adresu WWW. Domena wskazuje na tematykę i budzi pozytywne skojarzenia. Końcówka .FLOWERS należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy, co z powodzeniem wykorzystują pasjonaci kwiatów. Ciekawe wykorzystanie adresu pomaga w promowaniu kampanii wizerunkowej marki. Końcówka .FLOWERS to szansa na rozkwit biznesu.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Domena .FLOWERS Doskonale sprawdzi się w przypadku kwiaciarni, szkół florystycznych, sprawdza się także w przypadku firm zajmujących się dekoracją wnętrz, ogrodnictwem czy organizacją przyjęć weselnych. Domena .FLOWERS pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić klientów do odwiedzenia strony.  Odpowiedni adres WWW przyciągnie klientów i wpłynie na zwiększenie ruchu na stronie. Domena .FLOWER sprawdzi się zarówno dla nowych projektów oraz dla firm z ugruntowaną pozycją. 

DLA KOGO DOMENA .FLOWERS?

Domena. FLOWERS sprawdzi się w przypadku:

serwisów poradnikowych odnośnie ogrodnictwa i uprawy roślin,

firm zajmujących się projektowaniem ogrodów,

serwisów z branży weselnej,

poczty kwiatowa,

kwiaciarni i firm świadczących usługi florystyczne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.GARDEN Więcej
.HOLIDAY Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Rejestracja domeny .FLOWERS jest otwarta dla wszystkich.