POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .HOLIDAY? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .HOLIDAY

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.HOLIDAY
199.00 zł
219.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .HOLIDAY - podstawowe informacje

Domena .HOLIDAY jest dedykowana branży turystycznej. Świetnie nadaje się do promowania ofert first minute i last minute. Dobra dla portali i wyszukiwarek ofert turystycznych. Wybierając adres typu nazwawyszukiwarki.holiday zwiększamy nawet dwukrotnie klikalność w stronę. Użytkownik jest pewny, że przechodząc do takiego adresu znajdzie treści związane z tematami podróżniczymi.

Domena .HOLIDAY należy do grupy nowych domen, które niedawno weszły na rynek. Otwierają one możliwość znalezienia chwytliwego adresu WWW, krótkiego i z unikalną nazwą. Domena .HOLIDAY jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY I .HOLIDAY?

Jeśli prowadzisz agencję turystyczną, domena .HOLIDAY przyda Ci się pod kampanię promocyjną całej marki lub wybranej usługi. Końcówki z grupy nowych pomogą Ci w wyborze dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Dla osób rozpoczynających swoją działalność w sieci domena z grupy nowych pomoże w wyróżnieniu się spośród konkurencji.

DLA KOGO DOMENA .HOLIDAY?

Końcówka nadaje się dla:

właścicieli agencji turystycznych,

osób prowadzących hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe,

właścicieli apartamentów przeznaczonych pod wynajem,

organizatorów wycieczek i przewodników,

blogerów podróżniczych,

właścicieli forów podróżniczych i wyszukiwarek ofert turystycznych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.COM.PL Więcej
.NET Więcej
.AGENCY Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.TOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .HOLIDAY  

Rejestracja domeny .HOLIDAY jest dostępna dla wszystkich.