POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .RU? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .RU

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.RU
69.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .RU - podstawowe informacje

Domena .RU to narodowa końcówka Federacji Rosyjskiej. Domena została utworzona w 1994 r. po rozpadzie Związku Radzieckiego. Wcześniej w ZSRR posługiwano się domeną .SU, pochodzącą od nazwy Soviet Union.

Co ciekawe, domena .SU nie została wyłączona i wciąż w sieci działają strony z adresami w tej domenie. Według statystyk rejestru w 2009 roku było zarejestrowanych ponad 93 500 stron z końcówką .SU. Mimo to domena .RU jest znacznie popularniejsza i funkcjonuje podobnie jak domena .PL w naszym kraju. Domena .RU jest domyślnym rozszerzeniem dla rosyjskich stron.

KTO POWINIEN REJESTROWAC DOMENY .RU?

Firmy planujące wejście na rynek rosyjski ze swoimi usługami lub towarami,

Właściciele praw do znaków towarowych, chcący uchronić się przed cybersquattingiem,

Organizacje działające na rzecz relacji polsko-rosyjskich. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.WEBSITE Więcej
.XYZ Więcej
.CO Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestracja domeny .RU jest otwarta dla wszystkich chętnych, bez restrykcji. 

Przy rejestracji domeny przez firmy wymagane jest przesłanie dokumentu rejestracyjnego w wersji elektronicznej. Jest on przesyłany w imieniu klienta do rejestru domeny .RU.

Przy rejestracji domeny przez osoby fizyczne wymagany jest skan paszportu. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .RU  

O czym warto wiedzieć rejestrując domenę .RU?

Domena .RU to narodowa domena Rosji. Jej rejestracja jest otwarta dla wszystkich w każdym kraju. W przypadku osób fizycznych należy podać dokładną datę urodzenia i dostarczyć skan paszportu, zawierający wszystkie dane osobowe rejestrującego domenę. Od firm natomiast wymagane jest przesłanie drogą e-mailową dokumentu rejestracyjnego danego przedsiębiorstwa. Ciekawostkę stanowi fakt, że domena .RU jest czwartą, najczęściej rejestrowaną domeną zagraniczną na świecie.

Dla kogo domena .RU?

Domena .RU jest przede wszystkim dedykowana osobom, firmom lub organizacjom aktywnie współpracującym z rynkiem rosyjskim. Oprócz tego będzie też oryginalnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów kultury wschodniej prowadzących tematyczne strony WWW.