POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .RU? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .RU

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.RU
69.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .RU - podstawowe informacje

Domena .RU to narodowa końcówka Federacji Rosyjskiej. Domena została utworzona w 1994 r. po rozpadzie Związku Radzieckiego. Wcześniej w ZSRR posługiwano się domeną .SU, pochodzącą od nazwy Soviet Union.

Co ciekawe, domena .SU nie została wyłączona i wciąż w sieci działają strony z adresami w tej domenie. Według statystyk rejestru w 2009 roku było zarejestrowanych ponad 93 500 stron z końcówką .SU. Mimo to domena .RU jest znacznie popularniejsza i funkcjonuje podobnie jak domena .PL w naszym kraju. Domena .RU jest domyślnym rozszerzeniem dla rosyjskich stron.

KTO POWINIEN REJESTROWAC DOMENY .RU?

Firmy planujące wejście na rynek rosyjski ze swoimi usługami lub towarami,

Właściciele praw do znaków towarowych, chcący uchronić się przed cybersquattingiem,

Organizacje działające na rzecz relacji polsko-rosyjskich. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.WEBSITE Więcej
.XYZ Więcej
.CO Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestracja domeny .RU jest otwarta dla wszystkich chętnych, bez restrykcji. 

Przy rejestracji domeny przez firmy wymagane jest przesłanie dokumentu rejestracyjnego w wersji elektronicznej. Jest on przesyłany w imieniu klienta do rejestru domeny .RU.

Przy rejestracji domeny przez osoby fizyczne wymagany jest skan paszportu. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .RU  

O czym warto wiedzieć rejestrując domenę .RU?

Domena .RU to narodowa domena Rosji. Jej rejestracja jest otwarta dla wszystkich w każdym kraju. W przypadku osób fizycznych należy podać dokładną datę urodzenia i dostarczyć skan paszportu, zawierający wszystkie dane osobowe rejestrującego domenę. Od firm natomiast wymagane jest przesłanie drogą e-mailową dokumentu rejestracyjnego danego przedsiębiorstwa. Ciekawostkę stanowi fakt, że domena .RU jest czwartą, najczęściej rejestrowaną domeną zagraniczną na świecie.

Dla kogo domena .RU?

Domena .RU jest przede wszystkim dedykowana osobom, firmom lub organizacjom aktywnie współpracującym z rynkiem rosyjskim. Oprócz tego będzie też oryginalnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów kultury wschodniej prowadzących tematyczne strony WWW.