POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .TECH? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .TECH

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.TECH
229.00 zł
249.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .TECH - podstawowe informacje

Domena .TECH jest dedykowana tematyce technologii. Idealna dla pokazania nowoczesnych rozwiązań. Domena należy do grupy nowych końcówek, które podkreślają profil działalności firmy. Rejestracja domeny .TECH jest otwarta dla wszystkich.

Wybierając domenę z końcówką .TECH możesz zwiększyć ilość kliknięć w adres przez osoby zainteresowane tematyką. Użytkownicy sieci częściej klikają w adresy zawierające słowa kluczowe, dzięki czemu mają pewność, że witryna zawiera treści ich interesujące.

DLA KOGO DOMENA .TECH?

Końcówka nadaje się dla:

osób zajmujących się budowaniem stron WWW,

firm chcących promować rozwiązania związane z wysoką technologią,

analityków bezpieczeństwa informacji,

blogerów piszących o nowych technologiach,

osób oferujących usługi powiązane z konkretną techniką wytwarzania,

firm badawczych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CLICK Więcej
.BIZ Więcej
.DOWNLOAD Więcej
.ONLINE Więcej
.IT Więcej
.EXPERT Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .TECH  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .TECH?

Domena .TECH należy do grupy nowych domen, które jako końcówki branżowe podkreślają czym zajmuje się dana firma. Domena .TECH podkreśla działalność połączoną z nowymi technologiami, z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń. Rejestracja rozszerzenia .TECH jest otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń.

Dlaczego warto zarejestrować domenę .TECH?

Jeśli prowadzisz firmę korzystającą z nowoczesnych technologii adres nazwa.tech pomoże osiągnąć Ci sukces w sieci. Uzyskasz krótki, chwytliwy adres WWW, który zostanie łatwo zapamiętany przez odbiorców. Dzięki temu każdy Cię odnajdzie i skorzysta z Twojej oferty. Co więcej krótki adres, zawierający słowa kluczowe, w tym wypadku „tech”, zwiększy ponad dwukrotnie klikalność w Twój link. Razem z domeną .TECH zwiększysz ruch na swojej stronie.