POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .TV? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .TV

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.TV
149.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .TV - podstawowe informacje

Końcówka .TV domena najwyższego poziomu (ccTLD) małych wysp Tuvalu na Pacyfiku. Rozszerzenie .TV  nazywane domeną telewizyjną, cieszy się dużą popularnością wśród internetowych twórców. Sprawdza się w przypadku stron zawierających filmy i inne materiały wideo, pliki multimedialne i muzykę. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych restrykcji.

DOMENA .TV TWOJA TELEWIZJA

Domena .TV jest bardzo atrakcyjna dla osób, które chcą założyć swój własny serwis z materiałami wideo, prowadzić vloga czy telewizję internetową. Chwytliwa nazwa pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i znaleźć nową grupę odbiorców zainteresowanych danym tematem. Domena .TV jest czytelna dla międzynarodowego odbiorcy, pozwala na tworzenie marki o światowym zasięgu. Końcówka .TV to szansa na kreatywną nazwę, wyróżnienie się z tłumu i zdobycie popularności. Nazwa z taką końcówką jest łatwa do zapamietania i pomaga w budowaniu wiernej grupy odbiorców.

DLA KOGO DOMENA .TV?

Medialna końcówka wykorzystywana jest na potrzeby:

telewizji internetowej,

portali z materiałami wideo,

stron prowadzonych przez vlogerów,

agencji interaktywnych,

prezentacji multimedialnych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.ORG Więcej
.NET Więcej
.CO Więcej
.WEBSITE Więcej
.CLICK Więcej
.CENTER Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .TV?

Domena .TV, wbrew oczywistemu skojarzeniu z telewizją, jest oficjalną domeną narodową wysp Tuvalu, czyli Wysp Lagunowych położonych na Oceanie Spokojnym w zachodniej Polinezji.  Rozszerzenie .TV może zarejestrować każdy zainteresowany i bez żadnych ograniczeń.

Kogo zainteresuje domena .TV?

Domena .TV jest idealną końcówką dla wszystkich stron WWW związanych z szeroko pojętą telewizją online, mediami i video. Mogą ją wykorzystać blogerzy zajmujący się tematyką filmową, oraz vlogerzy publikujący własne nagrania. Oprócz tego może stanowić cześć nazwy strony WWW z  platformami internetowymi, oferującymi wszelkiego rodzaju webinary oraz szkolenia.