POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .TV? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .TV

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.TV
149.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .TV - podstawowe informacje

Końcówka .TV domena najwyższego poziomu (ccTLD) małych wysp Tuvalu na Pacyfiku. Rozszerzenie .TV  nazywane domeną telewizyjną, cieszy się dużą popularnością wśród internetowych twórców. Sprawdza się w przypadku stron zawierających filmy i inne materiały wideo, pliki multimedialne i muzykę. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych restrykcji.

DOMENA .TV TWOJA TELEWIZJA

Domena .TV jest bardzo atrakcyjna dla osób, które chcą założyć swój własny serwis z materiałami wideo, prowadzić vloga czy telewizję internetową. Chwytliwa nazwa pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i znaleźć nową grupę odbiorców zainteresowanych danym tematem. Domena .TV jest czytelna dla międzynarodowego odbiorcy, pozwala na tworzenie marki o światowym zasięgu. Końcówka .TV to szansa na kreatywną nazwę, wyróżnienie się z tłumu i zdobycie popularności. Nazwa z taką końcówką jest łatwa do zapamietania i pomaga w budowaniu wiernej grupy odbiorców.

DLA KOGO DOMENA .TV?

Medialna końcówka wykorzystywana jest na potrzeby:

telewizji internetowej,

portali z materiałami wideo,

stron prowadzonych przez vlogerów,

agencji interaktywnych,

prezentacji multimedialnych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.ORG Więcej
.NET Więcej
.CO Więcej
.WEBSITE Więcej
.CLICK Więcej
.CENTER Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .TV?

Domena .TV, wbrew oczywistemu skojarzeniu z telewizją, jest oficjalną domeną narodową wysp Tuvalu, czyli Wysp Lagunowych położonych na Oceanie Spokojnym w zachodniej Polinezji.  Rozszerzenie .TV może zarejestrować każdy zainteresowany i bez żadnych ograniczeń.

Kogo zainteresuje domena .TV?

Domena .TV jest idealną końcówką dla wszystkich stron WWW związanych z szeroko pojętą telewizją online, mediami i video. Mogą ją wykorzystać blogerzy zajmujący się tematyką filmową, oraz vlogerzy publikujący własne nagrania. Oprócz tego może stanowić cześć nazwy strony WWW z  platformami internetowymi, oferującymi wszelkiego rodzaju webinary oraz szkolenia.