Domena .AC – Wyspa Wniebowstąpienia

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .AC – podstawowe informacje

Domena .AC to domena narodowa przypisana do Wyspy Wniebowstąpienia. Rejestracja domeny .AC jest otwarta, dlatego może z niej skorzystać każdy, kto ma pomysł na ciekawy adres z tą końcówką. Rozszerzenie .AC często stosuje się jako skrót od branży, w której działa dana firma. W Polsce domeny.AC są kojarzone z ubezpieczeniami AutoCasco.

Dla kogo domena .AC?

Domena .AC jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Wysp Wniebowstąpienia. Dzięki otwartej rejestracji dla wszystkich można ją wykorzystać kreatywnie jako skrót od branży, w której działa firma.

Praktyczne porady

Domena .AC to krajowa domena Wysp Wniebowstąpienia, kojarzona w Polsce z rynkiem ubezpieczeń.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Rejestracja domeny .AC jest otwarta dla wszystkich osób prywatnych, firm i organizacji.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.