Domena .ae – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!Domena .AE – podstawowe informacje

Domena .ae to domena narodowa przypisana Zjednoczonym Emiratom Arabskim. Rejestracja domeny .ae jest aktywna od 1992 roku. Do końca 2009 roku, adresy internetowe z .ae mogły być rejestrowane jedynie przez firmy mające siedzibę bądź przedstawiciela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dziś domena jest ogólnodostępna.

Dla kogo domena .AE?

Domena .ae jest dedykowana osobom i firmom, których działalność powiązana jest z rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzięki ogólnodostępnej rejestracji, domenę możesz wykorzystać w ciekawych, indywidualnych celach. Adres strony internetowej z rozszerzeniem .ae nie może zawierać słów związanych z religią, polityką, seksem czy hazardem.

Dlaczego warto wybrać domenę .AE?

Wybierz domenę .ae, aby wzbudzać sympatię i zaufanie zagranicznych kontrahentów.

Praktyczne porady

Od 2010 roku domenę .ae zarejestrujesz bez dodatkowych ograniczeń.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.