Domena .AGENCY

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .AGENCY – podstawowe informacje

Domena .AGENCY to domena dedykowana wszelkim agencjom, oferującym usługi w różnych dziedzinach biznesu. Rozszerzenie może być interpretowane na wiele sposobów. Każda osoba, grupa czy firma może wybrać domenę .AGENCY. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich.

Zajmujesz się doradztwem biznesowym, zawodowym, strategicznym? A może doradzasz jak żyć zdrowo i zgodnie z naturą? Domena .AGENCY świetnie sprawdzi się dla podkreślenia jakości usług, a w oczach użytkownika zaprezentujesz się jako ekspert.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .AGENCY pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .AGENCY?

Końcówka nadaje się dla:

  • agencji doradczych,
  • agencji zatrudnienia,
  • agencji marketingowych,
  • agencji reklamowych,
  • agencji ubezpieczeniowych,
  • agencji nieruchomości,
  • wszystkich oferujących usługi doradcze z różnych dziedzin biznesu.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Zarejestruj nową domenę i już na etapie adresu poinformuj Klientów o profilu działania.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.