Domena .AT – Austria

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .AT – podstawowe informacje

Domena .AT to domena narodowa przypisana Austrii. Służy głównie do promocji usług firm i organizacji działających na terenie tego kraju. Adres z końcówką .AT sugeruje użytkownikowi, że firma jest związana z Austrią i działa na jej terenie. Rejestracja domeny .AT jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań.

Dla kogo domena .AT?

Domena .AT jest głównie dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Austrii. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW, który może posłużyć jako główny adres bądź do wygenerowania dodatkowego ruchu.

Dlaczego warto wybrać domenę .AT?

Domena .AT daje szerokie możliwości przy tworzeniu adresu WWW. Często stosuje się ją do tworzenia ciekawych adresów utworzonych z wyrażeń, zwrotów lub słów w języku angielskim, takich jak bo.at czy arrive.at.

Praktyczne porady

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.