Domena .BE – Belgia

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .BE – podstawowe informacje

Domena .BE to domena narodowa przypisana Belgii. Rejestracja domeny .BE jest otwarta dla wszystkich. Dzięki temu końcówkę .BE można wykorzystać kreatywnie do tworzenia ciekawych adresów WWW, zachęcających internautów do kliknięcia.

Dla kogo domena .BE?

Domena .BE jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Belgii. Jest idealna dla przedsiębiorców oferujących usługi na terenie tego kraju, w językach niemieckim, niderlandzkim oraz francuskim. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW.

Dlaczego warto wybrać domenę .BE?

Domena .BE zyskała popularność ze względu na możliwości jej szerokiego zastosowania. Stworzone z nią adresy WWW, zachęcają odbiorców do podjęcia działania i wejścia na stronę. Domena .BE jest m.in. wykorzystywana przez kanał YouTube do skrócenia standardowego adresu: youtu.be.

Praktyczne porady

Rejestracja domeny .BE jest otwarta dla wszystkich.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Wybierając adres WWW pamiętaj, aby był krótki i łatwy do zapamiętania.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.