Domena .BEER

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .BEER – podstawowe informacje

Domena .BEER jest dedykowana branży piwowarskiej. Wybierz końcówkę .BEER jeśli Twoja działalność do niej należy. Ta domena od razu sugeruje użytkownikowi jakiego rodzaju informacje znajdzie na stronie. To, zgodnie z Raportem Verisign, zwiększa ponad dwukrotnie klikalność domeny i ilość wejść na stronę.

Domena .BEER jest dostępna do rejestracji dla wszystkich. Należy do grupy nowych końcówek, które pojawiają się na rynku domen od 2014 roku. Nowe końcówki podkreślają profil działalności firmy. Wybierając adres WWW złożony z nazwy swojej firmy i końcówki .BEER ułatwisz użytkownikom odnalezienie Twojej strony w sieci. Taki adres może być krótki i łatwy do zapamiętania.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Końcówki idealnie nadają się na adres główny domeny. Jeśli posiadasz już inny adres i nie chcesz go zmieniać, dobierz dodatkową domenę i wykorzystaj ją marketingowo. Możesz przekierować ją na obecny adres bądź wykonać osobną stronę do przedstawienia na niej wyróżniającej się oferty, wydarzenia lub konkursu. Nową stronę z chwytliwym adresem szybko wypromujesz w sieci. Zyskasz dodatkowe źródło ruchu na stronie, odświeżysz wizerunek firmy oraz wyeksponujesz nową ofertę.

Dla kogo domena .BEER?

Końcówka nadaje się dla:

  • pasjonatów piwa, prowadzących blogi,
  • właścicieli sklepów i hurtowni z alkoholami,
  • browarów,
  • firm i agencji zajmujących się promocją wyrobów alkoholowych,
  • dla firm działających w branży piwowarskiej,
  • dla firm współpracujących z branżą piwowarską.

Praktyczne porady

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.