Domena .BIKE

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .BIKE – podstawowe informacje

Domena .BIKE to domena dedykowana firmom oferującym usługi miłośnikom jednośladów. Jeśli prowadzisz sklep rowerowy lub motocyklowy albo bloga hobbystycznego związanego z rowerami, końcówka .BIKE jest idealna dla Ciebie. To rozszerzenie jednoznacznie wskazuje, że klikając w adres użytkownik odnajdzie sklep lub usługi związane z jednośladami. Wybierając adres WWW złożony z nazwy firmy oraz końcówki .BIKE zwiększasz ilość wejść na stronę.

Domena .BIKE jest dostępna dla wszystkich. Należy do grupy nowych końcówek branżowych, które podkreślają profil działalności firmy. Zgodnie z raportem Verisign, zawarcie w adresie WWW słów kluczowych (keywords) zwiększa ponad dwukrotnie klikalność w link użytkowników sieci. Jeśli zależy Ci na rozwoju swojej witryny, większym ruchu i prestiżu, końcówka .BIKE pomoże Ci to osiągnąć.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny to nie tylko sposób na świetny adres dla początkujących. Jeśli posiadasz już adres główny WWW, nową domenę możesz wykorzystać do dodatkowej promocji. Możesz utworzyć na niej bloga promującego Twoje usługi, stronę prezentującą nowość w ofercie bądź witrynę pod kampanię wizerunkową dla Twojej marki. Dodatkowe działania w sieci skierują użytkowników na Twoją stronę, co przyczyni się do wzrostu klientów lub czytelników.

Dla kogo domena .BIKE?

Końcówka nadaje się dla:

  • pasjonatów jednośladów, prowadzących blogi tematyczne,
  • serwisów zajmujących się naprawą rowerów,
  • sklepów z rowerami i akcesoriami,
  • salonów motocyklowych,
  • właścicieli sklepów i hurtowni z akcesoriami,
  • właścicieli forum o tematyce jednośladów,
  • instytucji organizujących tematyczne wydarzenia,
  • kolekcjonerów,
  • firm szkoleniowych,
  • wszystkich zajmujących się promowaniem zamiłowania do jednośladów.

Praktyczne porady

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.