Domena .BIZ


Wybierz dla swojego biznesu domenę rozpoznawalną na całym świecie,
dedykowaną firmom o międzynarodowym zasięgu.

Domena .BIZ – podstawowe informacje

Domena .BIZ należy do grupy domen globalnych, podkreślających międzynarodowy charakter działalności firmy. Domena .BIZ dedykowana jest ogólnie tematyce biznesowej, co sprawia, że ma ona szerokie zastosowanie. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich.

Dla kogo domena .BIZ?

Dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu firmy o globalnym zasięgu. Końcówka .BIZ jest rozszerzeniem rozpoznawalnym na całym świecie, co pozwala na zebranie dużego ruchu na stronie. Domena .BIZ kojarzy się z największymi markami, co podkreśla prestiż firmy w oczach odbiorcy.

Dlaczego warto wybrać domenę .BIZ?

Domena .BIZ dzięki swojej rozpoznawalności ma nieograniczony potencjał. Końcówka ta kojarzona jest jako skrót od słowa biznes. To skojarzenie powoduje, że jest odpowiednim rozszerzeniem dla każdego: zarówno dla firmy, organizacji, do zastosowania jako domena główna marki lub pod kampanię marketingową.

Praktyczne porady

Domena .BIZ podkreśla globalną działalność firmy.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Domena .BIZ jest końcówką rozpoznawalną na całym świecie.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.