Domena .BUSINESS

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .BUSINESS – podstawowe informacje

Nowa domena odpowiednia dla przedstawicieli e-biznesu i branży e-commerce. Takie rozszerzenie przyciąga uwagę klientów i wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki chwytliwej końcówce firma ma szansę stać się bardziej rozpoznawalna wśród swoich odbiorców. Domena .BUSINESS pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki. W czytelny sposób kategoryzuje profil działalności.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Domena .BUSINESS jest odpowiednia dla osób, które mają ambicję prężnie rozwijać swoją działalność biznesową w sieci. Charakterystyczne rozszerzenie pomoże zbudować silną pozycje na rynku. Domeny biznesowe pomagają w budowaniu wiarygodności i są nowoczesnym rozwiązaniem dla profesjonalnych działalności. Końcówka ułatwi stworzenie charakterystycznej oraz prostej nazwy dla każdego biznesu.

Dla kogo nowe domeny?

Domena .BUSINESS sprawdzi się w przypadku firm, które chcą podkreślić profesjonalizm i globalny charakter swojej działalności. To także ciekawa alternatywa dla blogów i stron poradnikowych skupianych wokół e-biznesu. Może być wykorzystana przez analityków finansowych, konsultantów biznesowych, jak i przez międzynarodowe korporacje.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.