Domena .CAMP

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .CAMP – podstawowe informacje

Domena .CAMP końcówka o szerokim zastosowaniu. Może być wykorzystana na podstawie wakacyjnych skojarzeń. Cieszy się dużą popularnością wśród biur podróż, organizacji turystycznych, letnich obozów i zgrupowań. Dedykowana firmom świadczącym usługi rekreacyjno-turystyczne. Końcówka .CAMP pozwala na stworzenie unikalnego adresu, krótkiej i prostej do zapamiętania nazwy.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Rozszerzenie .CAMP może być wykorzystane przez organizacje i stowarzyszenia zajmujące się organizacją letnich obozów i kolonii wypoczynkowych dla młodzieży szkolnej. Końcówka sprawdzi się także w przypadku promocji obozów językowych. Jej dodatkowym atut to pełna rozpoznawalność, również dla międzynarodowego odbiorcy. Może być wykorzystana przez nowopowstałe firmy, które rozpoczynają swoją działalność na rynku usług turystycznych, oraz przez biura podróży z ugruntowaną pozycją ? jako element kampanii promocyjnych na poszczególne usługi.

Dla kogo domena .CAMP?

  • Firmy organizujące wypoczynek na świeżym powietrzu,
  • organizacje turystyczne,
  • gospodarstwa agroturystyczne,
  • letnie parki rozrywki,
  • blogi podróżnicze,
  • serwisy tematyczne.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Wybierając adres WWW pamiętaj, że warto w nazwie posiadać frazy kluczowe, charakterystyczne dla działalności danej firmy.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.