Domena .CATERING

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .CATERING – podstawowe informacje

Domena .CATERING należy do tzw. nowych domen, czyli końcówek dedykowanych konkretnym branżom. Końcówka jest chętnie wykorzystywana przez firmy organizujące przyjęcia, konferencje, imprezy firmowe itp.

Poza firmami specjalizującymi się w przygotowaniu i dostarczaniu gotowych dań, domena .CATERING zyskała pewną popularność wśród stron ogólnie poświęconych kulinariom, w tym stronom branżowym. Więcej o wykorzystaniu nowych domen w branży gastronomicznej przeczytasz na naszym Blogu Kei.pl.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .CATERING pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo są domeny .CATERING?

  • Firmy zajmujące się obsługą gastronomiczną imprez,
  • przedsiębiorstwa z branży ślubnej lub eventowej,
  • punkty gastronomiczne oferujące jedzenie na dowóz,
  • serwisy branżowe poświęcone gastronomii i cateringowi.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.