Domena .CENTER

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .CENTER – podstawowe informacje

Domena .CENTER to jedna z najbardziej uniwersalnych końcówek. Jej zastosowanie jest równie szerokie, co znaczenie słowa centrum. Stąd dosyć duża popularność wśród przedsiębiorstw świadczących usługi B2B oraz firm działających na rynkach zachodnich.

Rozszerzenie .CENTER jest też chętnie wybierane do tworzenia adresów dla stron organizacji i miejsc, w których spotykają się obcokrajowcy.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .CENTER pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania

Dla kogo domeny .CENTER?

  • Centra biznesowe, konferencyjne i medyczne,
  • strony internetowe centrów handlowych i domów towarowych,
  • firmy i organizacje zajmujące się badaniami,
  • strony prowadzone przez fanów danej gry komputerowej lub skupiające pasjonatów danej dziedziny,
  • serwisy agregujące informacje na dany temat.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Wybierając adres WWW pamiętaj, aby był krótki i łatwy do zapamiętania.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.