Domena .CITY

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .CITY – podstawowe informacje

Domena .CITY jest szczególnie popularna wśród firm posiadających oddziały w wielu różnych miastach oraz wśród biur podróży. Te drugie tworzą strony dedykowane miastom, które mają w ofercie i linkują do nich ze strony głównej.

Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by zarejestrować domeny .CITY dla innej działalności. To doskonałe rozszerzenie dla stron poświęconych urbanistyce lub miejskiemu stylowi życia.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .CITY pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania

Jak możesz wykorzystać domeny .CITY?

  • Witryna biura podróży lub innej firmy działającej w branży turystycznej.
  • Strony należące do lokalnych oddziałów firmy.
  • Strony internetowe przewodników i innych przedsiębiorców oferujących swoje usługi do turystów odwiedzających dane miasto.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Wybierając adres WWW pamiętaj, aby był krótki i łatwy do zapamiętania.

Wykorzystaj potencjał nowych domen. Personalizuj adres internetowy według branży.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.