Domena .CLICK

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .CLICK – podstawowe informacje

Domena .CLICK to prosta końcówka z wieloma znaczeniami. Może być dostosowana do internetowej działalności niemal każdej z branż. Pamiętajmy, że obecnie e-biznes znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju, a w jego obrębie działa wiele konkurencyjnych firm. Jak skutecznie wyróżnić się na tym tle? Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij chwytliwą końcówką.

Jak wykorzystać domenę .CLICK?

.CLICK kojarzony z naciśnięciem myszki, to rozszerzenie które jednoznacznie wskazuje na internetowy profil działalności. Planujesz poszerzyć swoje funkcjonowanie w sieci? Domena .CLICK pomoże w nawigowaniu potencjalnych klientów. Końcówka wskazuje, że użytkownik pod danym adresem odnajdzie tematykę związaną z przestrzenią online. Taka domena może posłużyć jako chwytliwy adres dla kampanii promocyjnej, wspierającej wizerunek marki. Dzięki domenie .CLICK firmy oraz sieci społecznościowe mogą zostać zauważone przez użytkowników i dotrzeć do potencjalnych klientów. Niepowtarzalna, łatwa w zapamiętaniu domena to jeden klik do Twojego sukcesu.

Dla kogo domena .CLICK?

To idealna końcówka dla wszelkich projektów uwzględniających rozwiązania online. Witryny z tą domeną sprawdzą się dla stron WWW:

firm oferujących usługi online,

blogów tematycznych z obszaru Social Media,

programistów, webdeveloperów,

organizacji charytatywnych,

stron z grami online,

agencji reklamowych i interaktywnych.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Staraj się wybrać adres strony WWW tak, aby był krótki i prosty do zapamiętania.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.