Domena .CLUB

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .CLUB – podstawowe informacje

Krótka, łatwa do zapamiętania i z dużym potencjałem. Taka jest domena .CLUB. Dużą zaletą końcówki jest jej rozpoznawalność, nie tylko w krajach anglojęzycznych. To sprawia, że strona w domenie .CLUB może być skierowana do odbiorców z wielu różnych krajów.

Domena .CLUB została uruchomiona w 2014 r. i od razu stała się hitem sprzedażowym. Jako jedna z pierwszych, nowych domen przekroczyła próg 100 000 zarejestrowanych nazw. Duże zainteresowanie tą końcówką utrzymuje się do dziś.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .CLUB pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Kto powinien rejestrować domeny .CLUB?

Kluby piłkarskie, fitnessowe i inne organizacje sportowe,

nocne kluby, kluby studenckie i muzyczne,

witryny zrzeszające fanów danego zespołu, muzyka czy aktora,

firmy prowadzące programy partnerskie lub lojalnościowe.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.