Domena .CO.UK – Wielka Brytania

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .CO.UK – podstawowe informacje

Domena .CO.UK to domena narodowa Wielkiej Brytanii i zarazem najpopularniejsza końcówka w tym kraju. Rejestracja domeny .co.uk jest otwarta dla wszystkich bez dodatkowych wymagań. Jest idealna dla osób prowadzących działalność na Wyspach lub planujących poszerzyć swoje usługi i wdrożyć usługi na ten rynek.

Dla kogo domena .CO.UK?

Domena .CO.UK jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Wielkiej Brytanii. Podkreśla, że firma oferuje usługi na terenie danego kraju, co zwiększa klikalność w domenę potencjalnych odbiorców.

Praktyczne porady

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.