Domena .DOG

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .DOG – podstawowe informacje

Domena .DOG jest dedykowana witrynom skierowanym do miłośników psów. Idealna dla sklepów z akcesoriami, dla osób tworzących blogi tematyczne czy salonów pielęgnacji psów. Wybierając adres typu nazwafirmy.dog od razu pokazujesz, czym Twoja firma się zajmuje. Dzięki temu masz szansę na nawet dwukrotnie większy ruch na stronie. Raport Verisign pokazał, że użytkownicy klikają częściej w adresy zawierające słowa kluczowe. Wykorzystaj to i skieruj więcej użytkowników do Twojej witryny.

Domena .DOG należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy. Dzięki temu odbiorcy łatwo zapamiętają adres WWW i bez problemu znajdą Twoją stronę w sieci. Przy wyborze domeny sprawdź, czy w branży nie istnieje już podobna nazwa. Zadbaj o unikalność swojego adresu WWW i wyróżnij się pośród konkurencji.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Jeśli zakładasz bloga poświęconego tematyce psów, to świetnie trafiłeś. Końcówki z grupy nowych domen pomogą Ci w wyborze dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Jeśli posiadasz już swoją stronę, to nic straconego. Skorzystaj z domeny .DOG i przeprowadź na niej kampanię. Pokaż unikalny produkt, przygotuj promocję lub zrób akcję wizerunkową.

Dla kogo domena .DOG?

Końcówka nadaje się dla:

salonów pielęgnacji psów,

hodowców rasowych psów,

gabinetów weterynaryjnych,

miłośników psów prowadzących blogi i fora tematyczne,

sklepów z akcesoriami dla psów.

Praktyczne porady

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.