Domena .DOWNLOAD

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .DOWNLOAD – podstawowe informacje

Domena .DOWNLOAD należy do grupy nowych końcówek. Dedykowana jest portalom udostępniającym pliki i treści do pobrania. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich. W rozszerzeniu domeny znajduje się słowo kluczowe, który może zwiększyć klikalność użytkowników sieci w Twój adres.

Do czego wykorzystać nowe domeny?

Dlaczego domena .DOWNLOAD to dobra inwestycja? Zastanów się, co robisz, gdy szukasz pliku do pobrania. Wpisujesz tytuł lub hasło i słowo pobierz zamiennie z download. I tak też postępują inni poszukiwacze treści w sieci. Przeglądają zaproponowane przez wyszukiwarkę adresy i wybierają te, które ich zachęcą. Adres WWW zawierający słowo download na pewno przyciągnie użytkowników i zachęci do pobrania pliku właśnie z Twojej strony.


Dla kogo domena .DOWNLOAD?

Końcówka nadaje się dla:

serwisów udostępniających pliki do pobrania,

osób chcących stworzyć na swojej stronie nową z plikami do pobrania,

osób prowadzących serwisy tematyczne.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.