Domena .EMAIL

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .EMAIL – podstawowe informacje

Wśród nowych domen to jedna z najchętniej rejestrowanych końcówek przez osoby prywatne. Powód jest prosty. Domena .EMAIL świetnie nadaje się do stworzenia profesjonalnie wyglądającego adresu poczty elektronicznej. Wystarczy zarejestrować adres w domenie .EMAIL z własnym nazwiskiem (np. kowalski.email), a następnie stworzyć skrzynkę pocztową z imieniem (np. jan@kowalski.email). Gotowe!

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .EMAIL pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania

Dla kogo domena .EMAIL?

Dla osób prywatnych chcących stworzyć oryginalny adres e-mail,

dla serwisów umożliwiających użytkownikom tworzenie skrzynek pocztowych,

dla narzędzi i aplikacji związanych z pocztą elektroniczną.

Praktyczne porady

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Wykorzystaj potencjał nowych domen. Personalizuj adres internetowy według branży.

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.