Domena .EVENTS

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .EVENTS – podstawowe informacje

Domena .EVENTS może być wykorzystana na potrzeby różnych branż, do promocji wydarzeń. W kategorii wydarzenia możemy zawrzeć: wyprzedaż, wystawę, imprezę charytatywną, zbiórkę świąteczną, koncert, konferencję. Końcówka .EVENTS jest regularnie wykorzystywana przez czołowych organizatorów imprez i menagerów gwiazd. Końcówką z powodzeniem posługują się także firmy, w promocji branżowych wydarzeń oraz indywidualni użytkownicy.

Domena łatwa do zapamiętania, to duży potencjał dla stworzenia kreatywnej nazwy. Końcówka .EVENTS gwarantuje dużą rozpoznawalność. Taka końcówka sprawdzi się w organizacji wydarzeń o międzynarodowym zasięgu, będzie czytelna dla odbiorców z każdego kręgu kulturowego.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się w promocji eventów. Końcówka .EVENTS to świetna alternatywa zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających o ugruntowanej pozycji. To szansa dla startujących firm na wyróżnienie się dzięki unikalnej nazwie. Liderzy rynku wykorzystują domenę .EVENTS do przeprowadzenia dodatkowych kampanii.

Dla kogo domena .EVENTS?

Rozszerzenie może być wykorzystywane przez:

firmy zajmujące się organizacją imprez,

stron z aktualnościami o wydarzeniach w mieście,

firmy cateringowe,

kluby muzyczne, puby.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.