Domena .EXPRESS

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .EXPRESS – podstawowe informacje

Prowadzisz sklep, który cechuje szybkość realizacji zamówienia? Dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie. Co powiesz na domenę .EXPRESS? Dzięki niej jeszcze bardziej wyróżnisz swoją stronę WWW. Jest to jedna z najpopularniejszych domen rezerwowanych przez naszych Klientów w ostatnim czasie.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .EXPRESS pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .EXPRESS?

Idealnie pasuje do wszelkich sklepów internetowych, w których szybkość w dostarczaniu zamówienia jest kluczowa dla klientów docelowych.

Rozwiązanie to, zostało specjalnie dopasowane dla witryn internetowych reklamujących ekspresowe usługi takie jak np. przewóz towarów.

Witryny z tą końcówką domenową sprawdzą się dla stron WWW świadczących usługi transportowe.

Praktyczne porady

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.