Domena .FASHION

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!Domena .FASHION – podstawowe informacje

Branża odzieżowa to niezwykle konkurencyjne środowisko, w którym wygląd Twojej witryny ma niemałe znaczenie. Wśród oferowanych domen w Kei.pl mamy rozwiązanie idealnie dopasowane do specyfiki i potrzeb Twojego projektu. Domena .FASHION nie tylko wyróżni Twój serwis, ale pozwoli przebić się w gąszczu innych projektów tej branży.

Domena .FASHION należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy. Wybierając adres nazwamarki.fashion przekazujesz odbiorcy jakich informacji może się spodziewać po kliknięciu w link.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .FASHION pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .FASHION?

To idealna domena dla wszelkich projektów dotyczących branży odzieżowej, obuwniczej, projektowej.

Rozwiązanie przygotowane dla blogów modowych czy serwisów dotyczących projektowania mody.

Witryny z tą końcówką domenową doskonale sprawdzą się dla wszelkich stron WWW. Zarówno sklepów ze sprzedażą online, jak i poradników dotyczących branży fashion.

Praktyczne porady

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.