Domena .FIT

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .FIT – podstawowe informacje

Końcówka .FIT to niezwykle popularne rozwiązanie, na które nasi Klienci bardzo często zwracają uwagę. Zostało stworzone by wyróżnić wszystkie serwisy, które dostarczają informacji o zdrowym odżywianiu, uprawianiu sportów i dobrych nawykach. Domena .FIT dedykowana jest wszystkim serwisom WWW, które chcą przykuć uwagę swojej grupy docelowej.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .FIT pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .FIT?

To idealna końcówka domenowa dla projektów o charakterze prozdrowotnym, propagującym zdrowe nawyki żywieniowe i bycie fit.

Rozwiązanie przygotowane dla blogerów fit oraz witryn internetowych dostarczających informacji o planach treningowych, zdrowych jadłospisach i utrzymaniu kondycji fizycznej.

Witryny z tą końcówką domenową doskonale sprawdzą się dla wszelkich stron WWW, na których użytkownik odnajdzie zdrowe przepisy, ale również sklepów internetowych ze zdrową żywnością,

Idealna domena dla trenerów osobistych i żywieniowych, dla podkreślenia tematyki, którą się zajmują.

Praktyczne porady

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.