Domena .FLOWERS


Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .FLOWERS – podstawowe informacje

Rozszerzenie wykorzystywane przez firmy związane z działalnością florystyczną. To popularne rozwiązanie, które pomaga na kreowaniu unikalnego adresu WWW. Domena wskazuje na tematykę i budzi pozytywne skojarzenia. Końcówka .FLOWERS należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy, co z powodzeniem wykorzystują pasjonaci kwiatów. Ciekawe wykorzystanie adresu pomaga w promowaniu kampanii wizerunkowej marki. Końcówka .FLOWERS to szansa na rozkwit biznesu.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Domena .FLOWERS Doskonale sprawdzi się w przypadku kwiaciarni, szkół florystycznych, sprawdza się także w przypadku firm zajmujących się dekoracją wnętrz, ogrodnictwem czy organizacją przyjęć weselnych. Domena .FLOWERS pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić klientów do odwiedzenia strony. Odpowiedni adres WWW przyciągnie klientów i wpłynie na zwiększenie ruchu na stronie. Domena .FLOWER sprawdzi się zarówno dla nowych projektów oraz dla firm z ugruntowaną pozycją.

Dla kogo domena .FLOWERS?

Domena. FLOWERS sprawdzi się w przypadku:

serwisów poradnikowych odnośnie ogrodnictwa i uprawy roślin,

firm zajmujących się projektowaniem ogrodów,

serwisów z branży weselnej,

poczty kwiatowa,

kwiaciarni i firm świadczących usługi florystyczne.

Praktyczne porady

Zarejestruj nową domenę i już na etapie adresu poinformuj Klientów o profilu działania.

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.