Domena .FR – Francja

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .FR – podstawowe informacje

Domena .FR jako narodowa domena Francji służy głównie promocji usług firm i organizacji znajdujących się na terenie tego kraju. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich, dzięki czemu można ją wykorzystać globalnie.

Dla kogo domena .FR?

Jeśli planujesz kierować swoją ofertę do francuskich odbiorców, zainwestuj w domenę .FR. Szukając ofert w sieci, użytkownicy zwracają uwagę na rozszerzenie domen, w które klikają. Adresy WWW z końcówkami narodowymi cieszą się większą popularnością pośród mieszkańców danego kraju. Dzięki otwartej rejestracji możesz także zastosować końcówkę .FR jako skrót od branży, w której działasz.

Dlaczego warto wybrać domenę .FR?

Jeśli otwierasz sklep internetowy na cały świat, wykorzystaj wersje językowe znajdowały się na osobnych, dedykowanych domenach dla danego kraju. To wpłynie na ich pozycje w wyszukiwarkach oraz zwiększy klikalność witryny i przełoży się na ilość klientów.

Praktyczne porady

Domena .FR jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.