Domena .GARDEN

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .GARDEN – podstawowe informacje

Prowadzisz biznes w branży ogrodniczej? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie. Nie przesadzamy! Co powiesz na domenę .GARDEN, aby jeszcze bardziej wyróżnić swój serwis w sieci? Jest to jedno z bardziej popularnych rozwiązań wybieranych przez naszych Klientów w ostatnim czasie.

Domena .GARDEN należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy. .GARDEN świetnie oddaje tematykę portali związanych z ogrodnictwem.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .GARDEN pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .GARDEN?

To idealna domena dla wszelkich serwisów, na których można odnaleźć informacje z branży ogrodniczej.

Rozwiązanie przygotowane specjalnie dla internetowych kwiaciarni, ale również dla blogów ogrodniczych.

Witryny z tą końcówką doskonale sprawdzą się dla poradników dotyczących ogrodnictwa i kwiatów oraz szkółek.

Praktyczne porady

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Wykorzystaj nowe domeny aby już na etapie adresu wyróżnić swoją ofertę.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.